Sklep dla owczarka niemieckiego

Początek naszej przygody z dużymi psami sięga 2006 roku, kiedy to planowaliśmy zakup owczarka belgijskiego. Dołożyliśmy wtedy wielkich starań, aby zakup psa był w pełni świadomy, mając na uwadze to, że stanie się on członkiem naszej rodziny, na co najmniej kilkanaście lat. Przygotowaliśmy się dobrze, czytając mnóstwo książek, artykułów, aby czerpać radość z relacji człowiek – duży pies. Kiedy nasz wspaniały Uzi Polaris trafił do naszego domu w 2007, poświęciliśmy sporo czasu, jeżdżąc dwa razy w tygodniu przez blisko rok na profesjonalne szkolenia z naszym psem. Ta przygoda zaprowadziła nas do stworzenia w 2013 roku sklepu zoologicznego dla psów dużych ras Duzepsy.pl.

Teraz, przyszła kolej na internetowy Sklep dla Owczarka Niemieckiego, aby jeszcze łatwiej właściciele tych wspaniałych psów mogli zaopatrywać się w profesjonalne, mocne i niezawodne akcesoria dla dużego psa.

Akcesoria dla owczarka niemieckiego – nasza oferta

Akcesoria dla psa owczarek niemiecki, które oferujemy – obroże, smycze, szelki, linki treningowe, zabawki szkoleniowe – wszystkie przeszły testy podczas profesjonalnych szkoleń IPO, K9 i są na co dzień używane przez psy policyjne i psy pracujące. Dlatego mamy pewność, że asortyment, jaki proponujemy, nie zawiedzie Państwa oczekiwań, jeżeli chodzi o wytrzymałość i niezawodność. A jednocześnie, nasze obroże skórzane, czy z taśmy, mocne smycze regulowane i pojedyncze oraz szelki dla psów policyjnych są również bardzo wygodne dla psa i jego przewodnika.

Akcesoria dla psa dużego, jakim jest owczarek niemiecki i wszystkie psy w tym typie, uzupełniamy o sprawdzone, wytrzymałe legowiska dla dużego psa, materace, pontony, legowiska ortopedyczne dla owczarka niemieckiego, zabawki szkoleniowe oraz karmy premium dla psów dużych ras.

Oferta dla pozorantów

Oferujemy również odzież dla pozoranta, ubrania do pełnego gryzienia, rękawy treningowe i wszelki inne niezbędne sprzęty do profesjonalnego szkolenia K9 i IPO. Jeżeli nie znajdujesz jakiegoś produktu na naszej stronie, skontaktuj się z nami. Na pewno możemy coś dla Ciebie zrobić.

ZADZWOŃ 504-724-994 lub 605-24-11-24, albo NAPISZ sklep@dlaowczarkaniemieckiego.pl

Share your thoughts