Niedawno w poście  Obroża dla dużego psa – jaką wybrać, pisaliśmy o typach obroży, ich zastosowaniach, a także jak odpowiednio dobrać rozmiar obroży dla swojego pupila. Na rynku jest mnóstwo obroży różnego rodzaju. Łatwo się w tym wszystkim pogubić, zwłaszcza osobom, które po raz pierwszy mają czworonoga w rozmiarze XL. Dlatego opisujemy akcesoria dla dużego psa, aby przybliżyć temat i ułatwić dokonywanie udanych i trafionych zakupów w internetowym sklepie zoologicznym. Dzisiaj krótko prezentujemy obroże dla psa dużego z tegorocznych nowości niemieckiego producenta Trixie. Na uwagę zasługuje,

Szeroka obroża dla psa  dużego z taśmy FUSION

Obroża dla psa półzaciskowa, z szerokiej i miękkiej taśmy, podszyta od spodu, przyjazna dla psów z długą sierścią. Praktyczna, łatwa w zakładaniu i zdejmowaniu. W rzeczywistości obroża Trixie Fusion jest dostępna w 3 rozmiarach, dla psów średnich i dużych ras, typu bokser, labrador, owczarek niemiecki. Niestety, nie jest oferowana w rozmiarach dla psów ras olbrzymich. Wynika to zapewne ze względów bezpieczeństwa.

Kolejna z nowości Trixie, które polecamy, to

Obroża dla psa dużego regulowana z taśmy FUSION zapinana

Podobnie jak poprzednia, obroża dla psa regulowana z taśmy Fusion zapinana na klamrę typu click-clack, również jest dostępna w 3 rozmiarach, dla psów średnich i dużych oraz w 4 kolorach. Lekka, idealnie nadaje się na spacery z psem lub wyprawy sportowe do lasu, gdzie ostrego koloru pasek i przeszycia odblaskowymi nićmi polepszają widoczność. Obroże z kolekcji FUSION można uzupełnić o inne akcesoria, np. szelki norweskie dla psa, smycz regulowaną. Dostępna jest również długa smycz do szkolenia psa.

Trzecią z nowości Trixie, jest znana kolekcja akcesoriów dla psa Cavo, a wśród niej

Obroże dla psa dużego półzaciskowe Cavo

W roku 2018 firma Trixie zmieniła radykalnie kolorystykę wielu obroży i smyczy dla psów. Trochę z żalem żegnamy bajecznie kolorowe obroże i smycze Cavo, przywodzące na myśl lato i dobrą zabawę. Obecnie popularna obroża półzaciskowa Cavo dostępna jest w 3 klasycznych kolorach – czerwony, czarny, szary oraz w dwóch grubościach plecionego rulonika, odpowiednia dla psów średnich i dużych.

Przeczytaj też posta, jaka jest najlepsza obroża dla owczarka niemieckiego >>>
oraz
Obroża dla dużego psa – jaką wybrać >>>

Obroża dla dużego psa w PROMOCJI

Rabat -5 % dla czytelników naszego bloga, na wszystkie obroże dla psa. Wpisz kod rabatowy w koszyku.

OBROŻA-5%

Aby skorzystać z promocji, kliknij na zdjęcie poniżej i przejdź do sklepu.

Czytaj więcej postów >