Sklep dla owczarka niemieckiego

Początek naszej przygody z dużymi psami sięga 2006 roku, kiedy to planowaliśmy zakup owczarka belgijskiego. Dołożyliśmy wtedy wielkich starań, aby zakup psa był w pełni świadomy, mając na uwadze to, że stanie się on członkiem naszej rodziny, na co najmniej kilkanaście lat. Przygotowaliśmy się dobrze, czytając mnóstwo książek, artykułów, aby czerpać radość z relacji człowiek – duży pies. Kiedy nasz wspaniały Uzi Polaris trafił do naszego domu w 2007, poświęciliśmy sporo czasu, jeżdżąc dwa razy w tygodniu przez blisko rok na profesjonalne szkolenia z naszym psem. Ta przygoda zaprowadziła nas do stworzenia w 2013 roku sklepu zoologicznego dla psów dużych ras Duzepsy.pl.

Teraz, przyszła kolej na internetowy Sklep dla Owczarka Niemieckiego, aby jeszcze łatwiej właściciele tych wspaniałych psów mogli zaopatrywać się w profesjonalne, mocne i niezawodne akcesoria dla dużego psa.

Akcesoria dla owczarka niemieckiego – nasza oferta

Akcesoria dla psa owczarek niemiecki, które oferujemy – obroże, smycze, szelki, smycze i linki treningowe, zabawki szkoleniowe, piłki, gryzaki, aporty – wszystkie przeszły testy podczas profesjonalnych szkoleń IPO, K9 i są na co dzień używane przez psy policyjne i psy pracujące. Dlatego mamy pewność, że asortyment, jaki proponujemy, nie zawiedzie Państwa oczekiwań, jeżeli chodzi o wytrzymałość i niezawodność. A jednocześnie, nasze obroże skórzane, czy z taśmy, mocne smycze regulowane i pojedyncze oraz szelki dla psów policyjnych są również bardzo wygodne dla psa i jego przewodnika.

Akcesoria dla psa dużego, jakim jest owczarek niemiecki i wszystkie psy w tym typie, uzupełniamy o sprawdzone, wytrzymałe legowiska dla dużego psa, materace, pontony, legowiska ortopedyczne dla owczarka niemieckiego, zabawki szkoleniowe oraz karmy premium dla psów dużych ras, a także jest dostępna specjalna karma dla owczarka niemieckiego.

Oferta dla pozorantów

Oferujemy również odzież dla pozoranta, ubrania do pełnego gryzienia, rękawy treningowe i wszelki inne niezbędne sprzęty do profesjonalnego szkolenia K9 i IPO. Jeżeli nie znajdujesz jakiegoś produktu na naszej stronie, skontaktuj się z nami. Na pewno możemy coś dla Ciebie zrobić.

ZADZWOŃ 504-724-994 lub 605-24-11-24, albo NAPISZ sklep@dlaowczarkaniemieckiego.pl

Share your thoughts