Naturalna karma dla psa i kota OBT – Nowość

naturalne karmy dla psa; najlepsza karma dla psa; karma dla psa OBT; karmy Oven-Baked Tradition; karmy kanadyjskie dla psa; karma dla psa z alergią; karma dla psa bez konserwantów, sklep zoologiczny, DuzePsy.plOd dzisiaj nasz sklep zoologiczny DuzePsy.pl wprowadza do swojej oferty nowy produkt z linii eko, jakim jest naturalna karma dla psa i kota kanadyjskiego producenta OBT. Staramy się zapewnić naszym klientom najlepsze karmy dla psa, wyznając zasadę, że dobre żywienie jest podstawą zdrowia. I chociaż karmy naturalne do tanich nie należą, to w ostatecznym rachunku, gdy pies jest zdrowy i weterynarza odwiedzamy wyłącznie z okazji corocznych szczepień, okazuje się, że inwestycja w karmę z linii super premium się opłaca.

Naturalna karma dla psa i kota OBT (Oven-Baked Tradition), to wyjątkowy pokarm stworzony według specjalnej receptury, po to, aby zapewnić naszym pupilom najlepsze, pełnowartościowe pożywienie. Karmy OBT wzbogacone są o liczne składniki odżywcze, owoce, warzywa i zioła, wspomagające prawidłowy rozwój i funkcjonowanie organizmu psów i kotów. Nie zawierają pszenicy, kukurydzy, soi oraz sztucznych barwników i dodatków smakowych, które są częstą przyczyną alergii u zwierząt. Składniki, z których produkowana jest karma, pochodzą z wyselekcjonowanych farm ekologicznych.

OVEN-BAKED TRADITION to naturalna karma dla psa i kota

produkowana w Kanadzie. Karmy OBT gotowane są w piecu przy niskich temperaturach. Dzięki zastosowaniu tej technologii, karma ta jest zdrowa, holistyczna, smaczna, i co najważniejsze lekkostrawna. Zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze potrzebne twojemu psu lub kotu do prawidłowego rozwoju i dla zachowania zdrowia i sprawności na długie lata. Karmy OBT oferowane są dla zwierząt w kilku przedziałach wiekowych, zgodnych z rozwojem psa lub kota.

Dodatkową zaletą karmy OBT jest to, że krokiety nawet te duże dla psów dużych i olbrzymich ras, są łatwe do pogryzienia. Dzięki temu mogą być podawane psom starszym.

Cieszymy się, że nasz sklep zoologiczny od dziś może oferować swoim klientom kolejny, obok angielskiej karmy Helathy Paws, wartościowy produkt dla naszych czworonożnych przyjaciół. W doborze oferty karm dla psów i kotów, kierujemy się tą samą zasadą, jaką stosujemy wybierając jedzenie dla siebie samych. Tylko najlepsze produkty, naturalne, bez szkodliwej dla zdrowia chemii.

DlaDuzegoPsa

6 Comments

  1. Polecam. !

    Karmy OBT są naprawdę wspaniałe. Stosuje je od dłuższego czasu i nie wyobrażam sobie karmienia mojego psa inną karmą.

    Pozdrawiam.

    • Miło to słyszeć 🙂 Dzięki za opinię, od klientów liczy się bardziej, niż ta od producenta 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *