Akcesoria do biegania z psem i husky

Miło nam poinformować, że nasze akcesoria do biegania z psem znalazły uznanie w oczach organizatorki biegów dla kobiet, pani Marzeny Michalec. Kampanię promującą aktywność kobiet Pani Marzena prowadzi również z innym szczytnym celem na myśli, mianowicie chodzi o wsparcie kobiet borykających się z rakiem piersi oraz uświadomienie zdrowych kobiet, jak ważna jest profilaktyka. Biegi Kobiet ZAWSZE PIER(w)SI, bo tak się nazywają biegowe imprezy organizowane przez p. Marzenę, odbywają się w Świdnicy, Wrocławiu, Gdyni oraz Poznaniu.

Z rozmów z panią Marzeną wiemy, że wprowadza ona również biegi na 6 łap, czyli coś dla nas, miłośników biegania z psem 🙂 Poza tym, angażuje się ona również w pomoc w socjalizacji i adopcji psów. Na jej stronie możemy przeczytać artykuł Biegaj z psem, w którym dowiemy się o Majki – psie rasy husky, szukającym odpowiedniego domu i potrzebie aktywnego ruchu dla tych psów. Pani Marzena pisze o historii Majki, mając nadzieję, że jakiś pasjonat tej rasy i zarazem pasjonat biegania, zechce tego wspaniałego psa otoczyć opieką. A my cieszymy się, że chociaż nasze produkty zoologiczne – pas do biegania z psem Dingo 4 w 1, smycz z amortyzatorem i szelki STRONG – pomagają Majki w bieganiu, czyli tym, co ten pies najbardziej kocha 🙂

Zapraszamy również do odwiedzin strony Kobietawbiegu.pl. Znajdziesz tam kalendarium imprez biegowych oraz dużo ciekawych porad dla biegaczy i dla właścicieli psów.

DlaDuzegoPsa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *